Masz pytania? Zadzwoń! tel. 601 499 668

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dlaczego mam wybrać biuro rachunkowe?

  Powierzając nam prowadzenie spraw księgowych zaoszczędzą Państwo pieniądze oraz czas, a także zyskają spokój i pewność, że czynności związane z prowadzeniem księgowości oraz kadr i płac są wykonywane profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przejmując od Państwa obowiązki, gwarantujemy terminowość, rzetelność i zapewniamy pełną obsługę tak, aby dostarczyć Państwu maksimum informacji finansowej dla celów zarządzania firmą.
 2. Jakie muszę ponieść koszty usług księgowych?

  Ceny określonych usług uzależnione są od kilku czynników, lecz głównie od rodzaju i poziomu złożoności prowadzonej działalności. Koszt świadczonych usług jest kalkulowany i ustalany indywidualnie dla każdego Klienta i podlega negocjacji. Orientacyjne ceny minimalne znajdziecie Państwo w zakładce Cennik. W celu przeprowadzenia szczegółowej kalkulacji prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy również na spotkanie w siedzibie naszego biura. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.
 3. Chce założyć swoją pierwszą firmę i nie wiem od czego zacząć. Czy oferujecie doradztwo w tym zakresie?

  Zdajemy sobie sprawę, że założenie własnej firmy związane jest z obowiązkiem dopełnienia wielu formalności, a co za tym idzie także ze stresem i obciążeniem czasowym. Osobom, które zdecydowały się na założenie własnej firmy nasze biuro oferuje wsparcie i pomoc wysoce wykwalifikowanych specjalistów podczas całego procesu, jak i na wybranych jego etapach.
 4. Czy zajmujecie się reprezentowaniem klientów przez US?

  Tak. Reprezentujemy podatnika przed US, ZUS i innymi organami.
 5. Czy obsługujecie osoby fizyczne?

  Tak. Naszymi klientami są również osoby fizyczne.
 6. Czy będę musiał składać osobiście deklaracje w US?

  Nie. Deklaracje VAT, VAT-EU, CIT, PIT i inne są przez nas przesyłane do właściwego US drogą elektroniczną z zastosowaniem e-podpisu.
 7. Jak będę informowany o konieczności dokonania opłat tj. zaliczki na podatek dochodowy i składek ZUS?

  To Klient decyduje o sposobie, w jaki jest informowany o terminach i kwotach wymaganych płatności. Większość z Klientów decyduje się na kontakt drogą poczty elektronicznej.
Biuro Rachunkowe Finanse i Rachunkowość Katarzyna Kłyś ; ul. Morawskiego 5 ; 30-102 Kraków